Meie kooli õpilased olid tublid Harjumaa fotokonkursil"Sügis metsas 2015"
11.11.2015
"Kärjeline"
16.09-20.10 toimus juba teistkordselt Viimsi looduskeskuse poolt korraldatav kooliõpilaste loodusfoto konkurss "Sügis metsas".
7. novembril toimus pidulik õpilaste loodusfoto konkursi "Sügis metsas" lõpetamine ja looduskeskuses avati näitus parimate töödega, mida saab kohapeal vaadata 07.11.2015 - 31.12.2015
 Konkurss toimus neljas vanuserühmas ning kolmes kategoorias:
  • Sügisene mets
  • Inimene ja loodus
  • Fookuses on… - fotod, mis näitavad väikseid looduse iseärasusi suurelt
Kokku laekus konkursile 5 nädala jooksul 281 võistlustööd, sajalt noorelt fotohuviliselt autorilt Harjumaalt.Meie koolist sai konkursile saadetud 4 õpilase tööd ja neist 2 õpilase tööd said väga hea tulemuse ning kutse Viimsi looduskeskusesse ürituse lõpetamisele.
Tublideks osutusid
Sandra Serena Sulin 8.klassist- fotoga " Kärjeline"  7.-9. klassi õpilaste parim foto
Merilin Peetson 7.klassist.  Aitäh ka võitjate vanematele, kes andsid oma panuse üritusel osalemisele.

Näituse avamisel Viimsi looduskeskuses anti üle auhinnad võitjatele ja peale fotode imetlemise sai end proovile panna väikeses näitusemängus.
Fotosid saab vaadata https://www.facebook.com/RMKViimsilooduskeskus

Töid aitasid konkursile esitamiseks valida, mõõte korrigeerida õpetajad Eha Kask ja Rein Rinne.Aitäh neile.
Tublid olid ka oma fotodega Mari-Liis Prunt 7.klassist ja Merily Adams 8.klassist.
Konkursi toetasid: MTÜ Loodusajakiri, Photopoint, Harmoonikum ja Koopia Kolm.
Kohe alustame uue konkursiga, milleks on RMK metsapostkaart, mille kohta saab täpsemalt teada  kooli kodulehel konkursside info alt. Ootame rohket osavõttu.

bioloogiaõpetaja
Laive Jürimaa