Ettevõtluspäev, 8 oktoobril
08.10.2015
12 maj. õpilased olid külas Saku mõisas asuvas keraamikakojas.  Hedwig Seaver, kes on ka Saku Gümnaasiumi vilistlane, rääkis oma ettevõtjaks saamise loo ja näitas lahkesti tooteid. Samas julgustas ta noori ettevõtlusega alustama.

11 maj. õpilasi võeti lahkesti vastu OÜ Saku Lättes. Saime põhjaliku ülevaate kaasaegse suurtootmise tootmisprotsessist ja töötingimustest. Tootmisjuht innustas õppima keemiat ja füüsikat, mida elus hädasti vaja läheb.

10 kl. ettevõtluse vaikaine õpilastega tuli kohtuma Tarmo Hõbe, kelle on kogemused nii ettevõtluses kui suurte ürituste organiseerimisel. Tarmo on Saku Suurhalli uus tegevjuht ja tegutseb Rally Estonia tiimiga.

Täna tähistatakse esimest korda Eestis ettevõtjapäeva ja ettevõtja auks heisatakse riigilipud.
Õnnitleme meiegi kõiki Saku valla ettevõtjaid ja häid koostööpartnereid sellel tähtsal päeval.

Talvi Järv
ettevõtlus- ja majandusõpetaja