Saku Gümnaasiumi juures on liiklusskeemi muutus
18.08.2015
Gümnaasiumi maja (Tallinna mnt 10) juurde on võimalik alates 30. augustist sõita nii Aiandi tänavalt kui ka Tallinna maanteelt.

Staadioni kõrval on parkla, kuhu võivad parkida nii lapsevanemad, õpetajad kui ka õpilased.

Staadioni ääres on koolibusside peatumise koht, uus bussitasku parkla kõrval. Siia toob koolibuss suure koolimaja õpilased hommikul ja siit võtab ka pärast tunde lapsed peale. Enam suure kooli õpilased algkooli juurde ei lähe.

Kui laps õpib Tallinna mnt. 10 õppehoones, siis on lapse kooli toomiseks 2 võimalust.

Esimene võimalus on sõita mööda Aiandi tänavat ning sealt staadioni juures oleva parkla bussitaskusse, kus laps saab väljuda. Edasi saab sõita otse välja Tallinna maanteele.

Teine võimalus on sõita kooli juurde Tallinna maantee uuelt ringilt. Laps saab mugavalt väljuda bussitaskus.

Koolimaja ette ja sealt edasi lapsevanemad enam sõita ei tohi, sinna tuleb ette ka märk - personalile.

Õpetajate jaoks on parkla Aiandi tänavalt sisse keerates kohe paremat kätt (nagu ka vanasti, seal on 20 kohta) ja muusikakoolist edasi (seal on 22 kohta) ning samuti võib parkida ka staadioni juurde (seal on mõlemal pool 19 kohta ehk et siis 38 kohta).

Parkla skeemi saate vaadata siit.