"Tulevikumasina" konkurss
18.05.2015
Jaanuarikuu teises pooles korraldas TTÜ “Tulevikumasina” konkursi, milles osalesid 5.-7.klasside õpilased.
Saku Gümnaasiumi 5.c klassi õpilased võtsid antud võistlusest osa kuue erineva tööga.  Antud konkursi eesmärgiks oli ühest küljest ühendada matemaatika ja käeline tegevus ning teisalt anda lastele võimalus unistada tulevikust ning meeskonnas oma ideed ja mõtted teoks teha.
Kokku toodi konkursile 11 tööd. Hindamisel jäid esimese koha eest võistlema kaks tööd: KLZ ja Teleport. Kuna mõlema töö autorid olid samad siis konkreetset võidutööd välja ei selgitatud. Tööde autorid on võitnud endale auhinnaks põneva robotite meisterdamise töötoa ning tasuta pääsmed Energia Avastuskeskusesse koos vabalt valitud lisategevusega.
Kõik õpilased, kes konkursil osalesid olid tublid, kuid seekord saavad võitu nautida Kätlin Heilo, Piret Pihl ja Mia Rosenberg.

Karin Vassil