Tubli tulemus 1.üleriigiliselt gümnaasiumidevaheliselt Hardi Tiiduse nimeliselt mälumängust UUS HÕBE.
14.04.2015
10. märtsil valiti veebi-eelvoorus 38 võistkonna seast 20 finaalturniirile pääsejat.
Ainsana Harjumaalt pääses finaali meie kooli võistkond.
Finaal toimus 12.04.2015. Gustav Adolfi gümnaasiumis.
Zürii tööd juhtis Siim Kallas koos Ivo Linna ja Vootele Hanseniga ning klaveril esitas riikide hümne maestro Margus Kappel.
Kohal oli ka Hardi Tiiduse tütar Maria Tiidus.
Finaalis esitati 20 küsimust antiikajaloo kohta ( Vana-Kreeka, Vana-Rooma), samuti oli küsimusi filosoofide kohta ning pidi ära tundma ka kuue maailma riikide hümnid.
Küsimused olid piisavalt rasked ja need oli koostanud ajaloo haridusega ERR ajakirjanik Uku Toom.
3 parimat võistkonda pääses superfinaali. Mälumängu otseülekanne oli nähtav Postimehe veebiportaalis 12.04. alates kella 12.00.-st. Meie kooli 12. klassi võistlejad olid tublid. Saavutasime 7-nda punktisummaga 13. koha 38 võistkonna hulgas.
Kõiki võistlejaid premeeriti tänukirja ja meenega.

Meie kooli esindasid:

LIISI RAUDVÄLI
TRIIN GRETEL TAUK
VALDO TAEVERE
INDREK VALGMA

Aitäh tublidele õpilastele!
Suur tänu ka õpilaste vanematele!

Kersti Vissov
geograafiaõpetaja