Kontakt
Saku Gümnaasium
Tallinna mnt. 10, Saku, 75501
Telefon: +372 6718 000
Faks: +372 6718 006
e-post: gymnaasium@sakuvald.ee
Vaata kaarti
Gümnaasiumi uudised Prindi
Tublid saavutused Pranglimises
17.03.2015
Pranglimine on peastarvutamise võistlus arvutil Miksikese keskkonnas
Maakondlikud lõpptulemused 2015.a
Vabariiklikku lõppvooru (finaali) pääses meie koolist Getriin Riimand 6.c klassist. Oskajate (4-6 klass) vanuserühmas võistles üle vabariigi kokku 7261 õpilast. Online finaal toimub 9. aprillil.
Palju õnne, Getriin!
Hoiame siis Getriinile pöialt.

Maakondlik kokkuvõte klassiti.
5. klass, kokku osales maakonnas 443 võistlejat:
 

12. Inga Marozov 5.b klass
36. Kim-Rain Talivere 5.c klass
54. Henry Grynberg 5.a klass
64. Karmel Uuselu 5.a klass
66. Elija Barz 5.b klass
88. Miia Maris Praks 5.b klass
93. Katriin Saulus 5.a klass
98. Viktoria Uvarova 5.c klass
100. Tim Jyrgen Saletajev 5.a klass

 
6. klass, kokku osales maakonnas 437 võistlejat:
 

1. Getriin Riimand 6.c klass
16. Elisabeth Saar 6.a klass
21. Elisabet Raig 6.c klass
22. Joosep Kaare 6.b klass
42. Sten Dreger 6.a klass
45. Gertuliis Valgma 6.a klass
47. Laura-Liisa Sell 6.b klass
49. Kristiina Verte 6.a klass
51. Nikolai Ovtšinnikov 6.c klass
52. Tarvo Heintalu 6.b klass
55. Edvin Kabanen 6.c klass
57. Hanna-Maria Hoffren-Aarma 6.a klass
58. Merlin Alu 6.c klass
59. Chris Loog 6.b klass
63. Ralf-Sander Suvinõmm 6. b klass
64. Aron Pill 6.c klass
69. Hugo Pruul 6.c klass
72. Sander Sims 6.b klass
74. Anete Järvelaid 6.a klass
80. Oskar Older 6.a klass
86. Silvia Türkson 6. b klass
92. Rasmus Tammis 6.b klass
 
 

 
7. klass, kokku osales maakonnas 357 võistlejat:
 

10. Made Järvekülg 7.c klass
14. Leila Kinks 7.b klass
22. Laura Susanna Latte 7.b klass
29. Christin Sandra Topkin 7.b klass
39. Paula Maria Mengel 7.b klass
42. Marten Männi 7.a klass
56. Vanessa Johanson 7.c klass
57. Kätlin Ristlaan 7.b klass
68. Vahur Sõelsepp 7.c klass
71. Sandra Ly Lõhmus 7.a klass
76. Säde Järvekülg 7.c klass
77. Anett Aedla 7.c klass
80. Liis Rehemaa 7.c klass
83. Martin Ratas 7.c klass
84. Mikk Lepist 7.a klass
86. Herki Piirmaa 7.a klass
91. Juhan Suzdalev 7. a klass

 
8. klass, kokku osales maakonnas 228 võistlejat:
 

5. Hannamari Ots 8. a klass
10. Rasmus Piirsalu 8.v klass
11. Aleks Adamson 8.a klass
13. Mirjam Orav 8.a klass
14. Alvar Altmets 8.b klass
17. Anna Suzdalev 8.a klass
21. Karl Johannes Kaskla 8.a klass
22. Marko Paumere 8.a klass
26. Grete Jõgisoo 8.c klass
31. Mark Anders Lepik 8.a klass
38. Eliisabet Pedak 8.b klass
40. Danver Teder 8.b klass
41. Anton Karnjusin 8.a klass
42. Helen Kauts 8.c klass
43. Liisa Liik 8.a klass
45. Emili Järv 8.a klass
46. Greete Kelli Aava 8.a klass
48. Martin Tava 8.b klass

 
 
 
10-12. klass, kokku osales maakonnas 114 võistlejat:
 

1. Margus Kaiva 10. klass
2. Triin Gretel Tauk 12. klass
3. Joosep Noot 11. klass
4. Liisi Raudväli 12. klass
6. Relika Linnjärv 12. klass
7. Rainer Binsol 11. klass
8. Indrek Valgma 12. klass
9. Kertu Uiboleht 11. klass
10. Silver Zoova 12 klass

 
Suur tänu kõigile osavõtjatele, olite kõik väga tublid.
 
Informaatikaõpetaja Eha Kask