Meie õpilased osalesid maakonnas geograafia 2. teemapäeval.
25.02.2015
18.02.2015. toimus Laagri Koolis maakonna 8.kl. kolmeliikmeliste võistkondade geograafia 2. teemapäev.
Seekordseks lektoriks oli Laagri Kooli õpetaja Liina Saaremäe, kes oli vabatahtlikuna aasta Aafrikas Ghanas elanud ja töötanud.
Teemaks oli:” Ghana Vabariigi eluolu ja toit”. Ligi kaks tundi kuulasid osalejad väga põnevat ja pildirohket ning näitlikku loengut.
Edasi pakkus Laagri Kool kõigile osavõtjatele sooja lõunasöögi ning siis toimus 20. küsimusest koosnev viktoriin teemal „Ghana eluolu ja toit”.
2. teemapäevale oli kohale tulnud 31. võistkonda maakonna erinevatest koolidest.
Sakust oli väljas kaks võistkonda.
9. koha saavutasid 22 punktiga ( võitjad said ainult 4 punkti rohkem):
Henni- Maria Johanson
Karl Nurme
Evelyn Pil – kõik 8.a.klassist.
Kiitust on väärt ka meie kooli teine võistkond ( Greete Kelli Aava, Grete Daut, Mark Anders Lepik – kõik 8.a.klassist).
Viimane teemapäev on aprillikuus Kuusalu Keskkoolis.
Kiitus meie tublidele õpilastele.

Kersti Vissov
geograafiaõpetaja