Kontakt
Saku Gümnaasium
Tallinna mnt. 10, Saku, 75501
Telefon: +372 6718 000
Faks: +372 6718 006
e-post: gymnaasium@sakuvald.ee
Vaata kaarti
Gümnaasiumi uudised Prindi
Informaatikaviktoriini Kobras tulemused
02.12.2014
„Kobras” on üldhariduskoolide õpilastele mõeldud informaatikaviktoriin, mille teemaderingi mahuvad küsimused arvutite riist- ja tarkvarast, turvalisusest, arvutieetikast, arvutus- ja sidetehnika ajaloost, arvutitega seotud matemaatikast, loogikast ning informatsiooni mõistmisest ja tõlgendamisest üldisemalt.
Arvestust peetakse kolmes vanuserühmas: benjaminid (6.–8. klass), juuniorid (9.–10. klass) ja seeniorid (11.–12. klass). Maksimaalselt sai ülesannete eest 30 punkti!
 
Käesoleval õppeaastal võistlesid katseks meie koolis ka 5 klassid. Lapsed olid väga tublid!
Max punkte (30 punkti):
1.      Andy Tõnisson, 5.d klass
28 punkti said:
1.       Robin Subbi, 5d klass
2.      Rauno Viil, 5d klass
3.      Jan Joonas Tuuna, 5d klass
26 punkti said:
1.      Anita Hein, 5.b klass
2.      Villem Noot, 5.d klass
3.      Karoliin Remmelg, 5.a klass
24 punkti said:
1.      Marko Rajamäe, 5.a klass
2.      Romet Pentinen, 5.c klass
3.      Taago Tarkmeel, 5.a klass
4.      Heinrich Küttis, 5.d klass
5.      Karmel Uuselu, 5.a klass
6.      Katriin Saulus, 5.a klass
Teistel osalejatel oli juba vähem punkte. Aga tublid olid kõik, suur tänu kõigile tublidele lahendajatele.
 
Esimene võistlusklass oli benjaminid (6.–8. klass)
Maksimaalselt 30 punkti teenisid:
1.      Marko Paumere, 8.a klass
2.      Mari-Liis Prunt, 6.c klass
3.      Helin Sinisaar, 7.c klass
4.      Liis Rehemaa, 7.c klass
28 punkti teenisid:
1.      Mirjam Orav, 8.a klass
2.      Mariel Peetson, 8.c klass
3.      Robin Loorpuu, 8.c klass
4.      Liisa-Lotta Kuusk, 7.a klass
 
26 punkti teenisid:
5.      Laura-Liisa Sell, 6.b klass
6.      Indrek Pihl, 7.b klass
7.      Hanna-Maria Hoffren-Aarma, 6.a klass
8.      Markus Käpp, 8.a klass
9.      Getriin Riimand, 6.c klass
10. Getter Roosnurm, 8.c klass
11. Karl Johannes Kaskla, 8.a klass
12. Anton Karnjusin, 8.a klass
13. Paula Marie Loopere, 7.a klass
14. Karl-Johan Maitus, 8.c klass
15. Erik Helias Pajuste, 8.c klass
16. Merlin Alu, 6.c klass
17. Risto Raik, 6.c klass
18. Anna Suzdalev, 8.a klass
19. Evelin Elstein, 7.c klass
 
25 punkti teenis:
1.      Karmen Gloria Kõva, 7.b klass
 
Teistel oli punkte mõnevõrra vähem.
 
Järgmine võistlusklass oli juuniorid (9.–10. klass)
 
24 punkti teenis:
 
1.    Henri Laiho, 9.a klass
 
22 punkti teenis:
 
1.    Pärtel Voomets, 10 klass
 
 
Viimane võistlusklass oli seeniorid (11.–12. klass).
 
1.    Liisi Raudväli, 12 klass (22 punkti)
2.    Kertu Uiboleht, 11 klass (20 punkti)
3.    Karoliina Vahenõmm, 12 klass (20 punkti)
4.    Mirjam Henno, 12 klass (20 punkti)
 
Suur tänu kõigile võistlejatele, olite väga tublid!
 
Eha Kask