Kairo Kõrgend - edukas rahvusvahelistel võistlustel
21.11.2014
Saku Gümnaasiumi 8b klassi õpilane Kairo Kõrgend on taas saavutanud rahvusvaheliselt võistlustantsus häid tulemusi.
Reedel, 17.oktoobril, toimusid Helsingis Põhjamaade Meistrivõistlused Standard- ja Ladina-Ameerika tantsudes. Kairo Kõrgend koos partneri Anastasija Bezuglajaga saavutasid juunior II vanusegrupis (14-15a) standardtantsudes 2.koha ja ladina-ameerika tantsudes 8nda koha.

Toimunud võistluste kohta leiab lisainformatsiooni veebilehelt:

Kairo Kõrgend tantsib Tantsukoolis Danceland, kus teda treenivad endine tippvõistlustantsija Kristina Tennokese ja praegune tegevtantsija ja mitmekordne Eesti meister Baile Orb.

Tänu oma 2014. aasta kõrgetele kohtadele Eesti meistrivõistlustel, on Kairo Kõrgend nii standard- kui ladina-ameerika tantsude Eesti koondise liige.

Õnnitleme tantsijaid tubli tulemuse eest!

Suured tänud Saku vallale.

Kristina Tennokese