Saku poisid vabariigi meistrid
16.10.2014
Ralf-Sander Suvinõmm, Mark Anders Lepik, Rasmus Piirsalu, Artti Tõrv, Marten Erik Johandi, Otto Polding, Raimond Eino, Marko Paumere, Argo Zirk, Roomet Lunde, Karl Nurme
Saku Gümnaasiumi kuni 9. klassi poisid tegid ajalugu! Vähe sellest et võideti Harjumaa Meistrivõistlused jalgpallis, korrati sama tulemust ka Vabariigi Meistrivõistlustel.
Teekond tiitlini algas juba septembris, kus Harjumaa Meistrivõistluste alagrupiturniiril ühe viigi ja 3 võiduga finaalturniirile pääseti. Oluliselt kõrgema tasemeline finaalturniir Laagri kooli staadionil pakkus närvikõdi kuni viimase mänguni. Nimelt olid võrdsed võimalused kolmel koolil meistritiitel omale napsata. Meil oli vaja suureskoorilist võitu, millega me ka ilusti hakkama saime (10:3 Maardu põhikooli vastu).
Paides toimunud Vabariigi koolide vahelistel Meistrivõistlustel oli tase juba ühtlasem. Alagrupis võideti Roosna-Alliku ja Türi Põhikooli ning mängiti viiki Märjamaa Gümnaasiumiga. Poolfinaalis oldi üle Haapsalu Gümnaasiumist ja finaalis Elva Gümnaasiumist. Kokkuvõttes tubli esimene koht. Märgin veel ära et Paides toimunud turniiril ei lastud enda väravasse lüüa mitte ühtegi palli.
Palju õnne Saku Gümnaasiumile ja poistele!
Argo Zirk