Saku Õlletehase juht Margus Kastein esines gümnasistidele
06.10.2014
Reedel 26. septembril ja teisipäeval 30. septembril toimus Saku Gümnaasiumis 11. ja 12. klassi õpilastele 2 loengut. Esines Saku Õlletehase juht Margus Kastein, kes tutvustas õpilastele tootmisettevõtte tegemisi.
Üritus tekitas hulganisti elevust ja õpilaste tagasiside on allpool välja toodud:
„Päris huvitav oli. Kindlasti kasulik. Oli äge, võiks iga päev teha nii. Sai tasuta juua. Meeldis väga, kuna sain teada, kuidas õlletehases toimub tootearendus. Tegelikult oli päris huvitav, sest suure firma juht meie kodukohast tuli ja rääkis firma eduloost. Kindlasti võiks taolisi loenguid veel korraldada. Loeng oli huvitav ning sain toote valmistamisest ja reklaamist poole rohkem teada. Oli huvitav, kuna sain teada, kuidas tooteid valmistatakse. Oleks võinud rohkem keemiast rääkida. Kaamera häiris veidi. Kindlasti on vaja rohkem selliseid üritusi. Huvitav oli kuulata. Loeng oli kaasahaarav, sai teada palju uut Saku Õlletehase kohta. Mulle meeldis loengu kaasahaaravus ning rääkija esinemisoskus. Kindlasti oleks tore, kui selliseid silmaringi laiendavaid loenguid oleks rohkem. TV 3 oli liiast. Oleks võinud natuke rohkem keemiaga seostuda. Muidu oli tore.
 Oli hariv, kuid rohkem räägiti kasumist ja turundamisest kui tootest endast. Loeng oli hea, aga miks oli vaja mind telekasse panna? Loeng oli huvitav ja põnevam kui tavaline koolitund. Loeng oli väga kasulik, sest saime teada, kuidas tööstus toimib ja kui suur töö tuleb ära teha, et üks toode tarbijani jõuaks. Loengus räägiti igapäevastest asjadest, kuid teisest vaatenurgast.“

Anna Kikkas
keemiaõpetaja