Saku Gümnaasiumi I kooliolümpiamängud
18.09.2014
18. septembril toimuvad Saku Gümnaasiumi esimesed kooliolümpiamängud
Olümpiamängude teema on: "Eesti rahva ennemuistsed olümpiamängud". 18. septembril toimuv spordipidu saab alguse kell 9.00 Tallinna mnt. ja Põik tänava nurgas asuval muruplatsil. Sealt suundub rongkäik mööda kergliiklusteed kooli staadionile. Seoses rongkäiguga tuleb vallakodanikel arvestada mõningaste liiklusmuudatustega (ajavahemikul 9.00-9.45 õlletehase silla ning lasteaia Terakese ülekäigu raja juures). Siinkohal ootame kõiki inimesi rongkäigule kaasa elama. Rongkäigule järgneb pidulik avatseremoonia, vannete andmine ning tervitused. Seejärel saavad lapsed oma osavust proovile panna linadegavõrkpallis, köieveos, saapaviskes, tuletõrjevõistluses, kastide ladumises, teateujumises, kalevipoja täpsusviskes, kiirusjooksus ning teatevõistluses. Lisaks Saku Gümnaasiumi võistkondadele on spordipeole oodatud ka Kurtna, Kajamaa ning Saue kooli esindusvõistkonnad. Parimad saavad premeeritud auhindade ning medaliga. Antud ürituse õnnestumisele on ulatanud oma abikäe Eesti tenniseajakiri Tennis, Eesti jalgpalliliit, Pizzakiosk OÜ, Sportservice OÜ , Saku Gümnaasium ja Eesti Olümpiaakadeemia. Ootame rohket publikut ja kaasaelajaid raja äärde.