Tubli tulemus vabariiklikust mälumängu finaalist
07.04.2014
Meie kooli põhikooli võistkonna mälumängurid vabariigis 10 parema hulgas.
XI Eesti Koolinoorte Meistrivõistlusi mälumängus gümnaasiumide ja põhikoolide võistkondi alustas sügisel eel-ja vahevoorudes üle 300.

Finaal toimus 05.aprillil 2014. Viimsi koolis. Finalistidest oli kohal 37 kooli gümnaasiumi võistkonda ja 38 võistkonda põhikoolidest.

Küsimusi esitati 50 ( ajalugu ja poliitika I,II; geograafia ja loodus I,II; sport, teadus, tehnika I,II; kultuur I,II; varia I,II ).

Vabariiklik finaal oli oodatult väga tasavägine.
Meie põhikooli  uus noor võistkond esines väga tublisti. Saavutati 38 võistkonna hulgas tubli 10.koht ( 7-nda punktisummaga ).
Eraldi peeti arvestust ka Euroopa Liidu küsimuste kohta ja selles arvestuses saavutati tubli 8.koht.

Põhikooli võistkonnas olid:
         Mark Anders Lepik                    7. klass
         Mattias-Markus Essenson          8. klass
         Joosep Raudväli                          8. klass
         Renee Zirk                                   8. klass
         Jaagup Voomets                          8. klass
Põhikooli uuel noorel võistkonnal on suur eeldus tulla aasta pärast juba medalile!

Gümnaasiumi võistkond saavutas Euroopa Liidu küsimuste arvestuses tubli 6. koha ja üldkokkuvõttes jäädi 10 hulgast küll välja, aga tuleb ka neid kiita, sest konkurente oli 37 gümnaasiumist.

Gümnaasiumi võistkonnas olid:
 Liisi Raudväli, Valdo Taevere – mõlemad 11.klassist ning Rain Alev, Argo Sikk – mõlemad 12. klassist.

Kiitus tublidele õpilastele- mälumänguritele!
Tänan ka tublide õpilaste vanemaid.

Kersti Vissov
geograafiaõpetaja