Mälumängu "Kommikilb" tulemused
01.02.2010
28. jaanuaril toimus gümnaasiumi saalis 5.-9. klasside õpilastele mälumäng "Kommikilb".
Osales nelja võistkonna jagu õpilasi. S.t Võistkonnad moodustati kohapeal nii, et igas meeskonnas oleks erinevate vanusastmete õpilased. Õpilastel tuli vastata 25 erivaldkonda puudutavale küsimusele. Nt. Kuidas on sumomaadleja Baruto õige nimi? Mõista-mõista... Sündides ta lendab, elades ta lamab, surres ta jookseb? Mitu SG vilistlast on lõpetanud kuld- ja mitu hõbemedaliga? Jne.

Tubli neljanda koha saavutasid: Nils-Gregory Aer, Gert Möllits, Argo Sikk ja Stina Kaldma.
Kolmandale kohale tulid: Triin Gretel Tauk, Erik Jõesaar, Kadi-Liis Laaspere ja Christo Leppik.
Teine koht: Madis Nuig, Johanna Kaustel, Karl Mahl ja Priit Kasemaa.
Esimese koha saavutasid: Grete Eenlo, Laurel Lord, Joosep Noot, Karin-Liis Tambaum ja Marthi Lepik.

Täname kõiki osalejaid tubli osalemise eest!