Head tulemused kunstiolümpiaadilt
10.03.2014
Harjumaa kunstiolümpiaadil vanusegrupis 7.-9. kl. saavutasid 1. koha SAARA SOASEPP (8.c klass) ja 4. koha LAURA-MARIA VAHIMETS (8.c klass).
Põhikooli olümpiaad sisaldas kunstitermineid, piltide tundmist, oskust joonistada õigete proportsioonidega inimest ja perspektiivi kujutamist. Loovülesandena pidid õpilased valmistama käepärastest materjalidest ergonoomilise koolimööbli komplekti. Tähtsal kohal olid ka kodutööd teemal „Minu pere lugu“ - Saara Soasepal oli parim joonistus ja Laura-Maria Vahimets sai paremuselt teise tulemuse.

Vanusegrupis 10.-12.kl. saavutasid 1. koha MARLEEN EINO (11. HU) , 3. koha MIRJAM HENNO (11. RE), 5. koha ANNE LIIS KASTERPALU (10. RE) ja 6. koha MARLEEN VALDMAA (12. HU).

Gümnaasiumi olümpiaad nõudis õpilastelt head kunstiajaloo tundmist.
Disainiülesandeks oli bussiootepaviljoni makett - maksimumpunktid sai Mirjam Henno.
Kodutöö AVICII „Wake me up“ tõi kõrgeimad punktid Marleen Eino kollaažile.

Eda Piisang
kunstiõpetaja