Saku Gümnaasiumi õpilaste tulemused bioloogiaolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoorus
17.02.2014
Üleriigilise bioloogiaolümpiaadi Harjumaa voorus 01.02.2014 Saue Gümnaasiumisosales 32 Saku Gümnaasiumi õpilast. Nende juhendajateks on õpetajad Laive Jürimaa, Kersti Vissov, Reet Põld ja Tiiu Allikmaa.
4.-5. klasside arvestuses saavutas Maria Hindreko III koha, Chris Andreas Loog jagas IV-VI kohta. Ära märgiti veel Elisabeth Saar ja Andreas Martin Aaviste, tublid olid ka Grethe-Ly Ärsis, Merilin Peetson ja Laura-Liisa Sell.

6. klasside arvestuses jagas Säde Järvekülg V-IX kohta. Ära märgiti veel Martin-Erik Johandi, tublid olid ka Kertuliis Kirs, Laura Lätte, Anett Aedla, Helin Sinisaar ja Vanessa Johanson.

7. klasside arvestuses olid tublid Mirjam Orav ja Liilja Türkson.

8. klasside arvestuses saavutas Andrei Printsev IV koha. Ära märgiti veel Henri Laiho, tublid olid ka Kätlin Karin Lond ja Helger Õun.

9. klasside arvestuses olid tublid Sten Ärm, Kärt Koppel, Kaarel Käärid ja Benedikte Petrutis.

11. klasside arvestuses saavutas Liisi Raudväli I koha. Ära märgiti veel Maret Lond, tublid olid ka Mirjam Henno ja Karoliina Vahenõmm.
Liisi Raudväli on kutsutud 10.-12. klasside bioloogaolümpiaadi üleriigilisse vooru, mis toimub Tartus 5.- 6. aprillil 2014.a.

12. klasside arvestuses märgiti ära Karmen Suss, Robert Kotsalainen, ja Martin Näks, tubli oli ka Reijo Olavi Komu.

Tiiu Allikmaa
bioloogiaõpetaja