Meie suusatajad edukad teatesuusatamises
07.02.2014
Saku Gümnaasiumi õpilased osalesid 07.02.2014 Harjumaa koolide meistrivõistlustel teatesuusatamises Kõrvemaa Suusakeskuses.

Kõik osalejad andsid endast parima ja meil õnnestus ka võita üks meistritiitel.

Suurepärase meeskonnatööga said esikoha 8-9.klasside arvestuses Saku
Gümnaasiumi meeskond koosseisus Herlent Krik, Kaarel Käärid, Karl-Thomas
Kallasmaa
ja Kristo Koppel.

Enestelegi üllatusena said samasuguse väga hea meeskonnatööga 3 koha nii meie 8.-9. klassi neidude võistkond koosseisus Laura-Maria Vahimets, Grete Ruberg, Liis Tava ja Lizette Tarlap ning 10.-12. klassi noormeeste võistkond koosseisus Silver Soova, Fred Baranov, Siim Seimoja ja Cris Koppel.

Tahan tänu avaldada kõikidele kehalise kasvatuse õpetajatele, Arne Zirk`ile väga heade suuskade ettevalmistamise eest ning Saku Spordikeskuse juhtidele lahke abi eest suusavarustuse poolelt.

Tänu ka igale Saku Gümnaasiumi võistkonna liikmele, kes olid väga üksmeelselt toetamas oma võistkonnakaaslasi.

Aivar Villems

kehalise kasvatuse õpetaja