2013.aasta kooli parimad sportlased on Marten Männi ja Kristel Kopel.
16.12.2013
09.12.2013. toimus kümnes Saku Gümnaasiumi Spordiaasta Gala, et välja kuulutada aasta parimad sportlased ja võistkonnad.
Külalisteks olid: meie kooli esimene ( aasta 2004 ) parim sportlane Gert Krestinov – motosport, Eesti Maleliidu president Andrei Korobeinik, Saku Vallavolikogu esimees Tanel Ots ja kooli direktor Ulvi Läänemets ning 2012.a. kooli parim sportlane Marthi Lepik ( 2013.a. kooli vilistlane).
Vastuvõtule oli kutsutud 150 parimat kooli sportlast.

Parimad võistkonnad.

AASTA VÕISTKOND – kooli spordimälumängu „Bumerang“ võistkond – 3. koht maakonnas, 2.koht regioonis ja 5.koht vabariigis.Võistkonda kuulusid: 2013.a lõpetanud -.nüüd juba kooli vilistlased : Marthi Lepik, Norman, Madis,Rasmus Lilleorg ja Hans Järvela.

2. koht – jalgpallivõistkond.Võistkonda kuulusid: Raimond Eino, Artti Tõrv, Rasmus Piirsalu,Karl Nurme,Marko Paumere, Marten Erik Johandi,Ralf-Sander Suvinõmm,Cardo Sikk,Jon-Allar Velt.

3. koht – murdmaasuusatamise võistkond .Võistkonda kuulusid: Kristo Koppel, Karl Thomas Kallasmaa,Madis Peterson,Herlent Krik.

Tüdrukud.

AASTA SPORTLANE – Kristel Kopel – 11.kl. – saalihoki, Eesti täiskasvanute meister saalihokis,Eesti rahvusnaiskonna liige saalihokis.

2. koht – Susan Külm – 11.kl. – laskesuusatamine.

3. koht – Karoliina Vahenõmm – 11.kl. – mäesuusatamine.

Poisid.

AASTA SPORTLANE – Marten Männi – 6.kl. – jetisport- MAAILMAMEISTER ja MAALIMA KARIKAVÕITJA.

2. koht – Jarek Toiger – 9.kl.- võistlustants -10-tantsu maailmameistrivõistlustel Riias Junior II vanusegrupis väga kõrge 4.koht, Moskvas Junior II vanusegrupis maailmameistrivõistlustel standrdtantsudes väga kõrge 7.koht, omaealiste Eesti parim,Eesti Koondise liige, Eesti aasta karikas:1.koht standardtantsudes ja 2. koht ladina- ameerika tantsudes.

3. koht – Kaarel Käärid – 9.kl.- karate –Eesti Meistrivõistlustel kumite 1.koht,Eesti Karikavõistlustel kumite ja kata 1.kohad, rahvusvahelisel Falco Cup kumite 1.koht, omaealiste Eesti parim karateka.

Iga viie aasta tagant antakse välja ka AASTATE SPORTLANE – see tiitel läks 2004.a. kooli lõpetanud motosportlasele EDIK KUUSELE.

Veel peeti 39 tublit sportlast meeles šokolaadimedalitega.

Täname kõiki sportlasi ja nende vanemaid.
Edu treeninguteks ja võistlusteks.

Kersti Vissov
geograafiaõpetaja