Meie mälumängurid osalesid tublilt XI Eesti Koolinoorte Meistrivõistlustel mälumängus.
17.10.2013
15.oktoobril toimusid XI Eesti koolinoorte Meistrivõistlused mälumängus.
Tallinna ja Harjumaa koolide võistkonnad võistlesid Viimsi koolis. Kohale oli tulnud 99
võistkonda.
Küsimusi esitati 40 (ajalugu ja poliitika I, II; geograafia ja loodus I, II; sport, teadus, tehnika I, II kultuur I, II ).

Meie koolil läks hästi .Gümnaasiumi võistkond saavutas tubli 5.koha Harjumaal (teist ja viiendat kohta lahutas ainult 4 punkti).

Võistkonda kuulusid 12.kl. õpilased Rain Alev ja Argo Sikk ning 11.kl. õpilased Liisi Raudväli ja Valdo Taevere.

Põhikooli võistkond oli ka tubli, esmakordselt selles koosseisus väljas ja 7.koht Harjumaal.

Võistkonda kuulusid: 9.kl. õpilane Sten Ärm ja 7.klassi õpilased Mark Andres Lepik, Rait Ärm ja Karl Johannes Kaskla.

Gümnaasiumi võistkond pääseb tõenäoliselt ka punktide alusel üleriigilisse finaali 05.04.2014.

Kiitused ja õnnitlused tublidele mälumänguritele.

Kersti Vissov
geograafiaõpetaja