Tule 11.mail Vabaduse väljakule Euroopa Päeva tähistama koos õpilasfirmaga Puu&Klots.
09.05.2013
Sel aastal toimub Euroopa Päeva raames kogupereüritus, mille kohta  leiad täpsema info ja ajakava www.facebook.com/tuleeuroopapaevale ja www.euroopapaev.ee
Õpilasfirmade laadal tutvustab meie õpilasfirma ühte Euroopa Liidu  liikmesriiki ja selleks on Itaalia. Seekord on kuulsad stressivändad Itaalia rahvusvärvides ja   lavaesinemisel löövad kaasa teisedki Saku Gümnaasiumi õpilased.

Huvitavaid üritusi ja tegemisi jagub kogu perele. Näiteks auhindadega  passimäng läbi ELi saatkondade, õpilasfirmade laat, koguperefoto, kontsert ja palju muud põnevat.

Reisimäng on tore orienteerumisretk läbi välisriikide esinduste, mille  peaauhinnaks lisaks väiksematele auhindadele on 1000-eurone reisikinkekaart!

Kontserdil, algusega kell 15, esinevad Pearu Paulus, Elina Born, Rasmus Rändvee, Tanja Mihhailova.

Oled oodatud õpilasfirma Puu&Klots poolt hääletama.
Kohtume 11.mail  Vabaduse väljakul.

Talvi Järv
majandusõpetaja