Tubli tulemus vabariiklikust mälumängu finaalist
30.04.2013
Meie kooli mälumängurid vabariigis 10 parima hulgas
X Eesti koolinoorte meistrivõistlusi mälumängus gümnaasiumide võistkondi sügisel alustas maakondades 118.

Võitjad pääsesid igast maakonnast otse finaali ( 16 võistkonda). Harjumaalt pääses otse finaali Loksa ja meie kooli võistkond. Ülejäänud finalistid selgusid vahevoorus.

Finaal toimus 27.aprillil Viimsi koolis. Finalistidest oli kohal 28 kooli gümnaasiumi võistkonda ja 31 võistkonda põhikoolidest.

Küsimusi esitati 50 ( ajalugu ja poliitika I; ajalugu ja poliitika II; geograafia ja loodus I; geograafia ja loodus II; sport, teadus ja tehnika I; sport, teadu ,tehnika II; kultuur I: kultuur II; varia I: varia II ).

Võistlus oli väga tasavägine . Meie võistkond esines tublisti. Saavutati 28 võistkonna hulgas 67 punktiga tubli 10. koht.
Võistkonnas olid: Marthi Lepik        12 .klass
                            Oliver Kuldmäe    12. klass
                           Norman Madis      12. klass
                           Rain Alev              11. klass

Kiidan tublisid mälumängureid!
Tänan samuti ka tublide õpilaste vanemaid!

Kersti Vissov
geograafiaõpetaja