Hea tulemus spordimälumängu „Bumerang“ vabariiklikust finaalist – 5. koht.
23.04.2013
Saku Gümnaasiumi abituriendid võistlesid spordimälumängu „Bumerang“ vabariiklikus finaalis.
Üleriigilise X spordimälumängu „Bumerang“ vabariiklik finaal toimus 19.aprillil 2013.a. Tartus Hugo Treffneri Gümnaasiumi aulas. Tänavusest Bumerangi võistlusest võttis osa 101 kooli üle Eesti, kellest finaali pääsesid 15 parimat ( Harjumaalt Saku ja Loksa Gümnaasium).
Finaalis esitati 41 küsimust teemade kaupa ( aktsioon „Toeta Eesti Maadlust“; Eesti spordi varia; Maailma spordi varia; London 2012; Talisport; Sport ja raamat; Sport ja Eesti; Sport ja geograafia; 5 pildiküsimust ).

Meie kooli spordimälumängurid olid väga tublid. Toodi ära 5.koht .

Meie kooli esindasid finaalis:

Marthi Lepik
Norman Madis
Rasmus Lilleorg
Hans- Christoph Järvela    - kõik 12.klassist.

Seekordne finaal oli eriline: järjekorras kümnes Bumerang oli ümmarguse toimumiskorra vääriline. Parimad mälumängurid kogunesid ajusid ragistama väärika HTG aulasse. Auhindade jagamine toimus aga Eesti Spordimuuseumis. Medalid ja raamatud ning diplomid said kõik osalejad kätte ruumis, mida ehivad Eesti olümpiavõitjatega kaunistatud sambad ja kus asuvad ka nende olümpiamedalid. Seekordsele finaalturniirile olid saanud samuti kutse kõikide osalevate koolide direktorid.
Järgnes ekskursioon mööda Eesti Spordimuuseumi ruume ning päev lõppes kohvikus ühise juubelitordi söömisega.
Õpilased võtsid pika päeva kokku sõnadega :“ Korraldus oli väga mõnus ja võimas .KÕIK meeldis“.

Õnnitleme edukaid spordimälumängureid!
Täname ka tublide õpilaste vanemaid!

Kersti Vissov
geograafiaõpetaja