Hea tulemus loodusteaduste olümpiaadilt
03.04.2013
9. märtsil Viimsi Keskkoolis toimunud loodusteaduste olümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas 8. klassi õpilane Sten Ärm I koha.
Loodusteaduste olümpiaad sisaldab endas ülesandeid keemiast, füüsikast, bioloogiast ja geograafiast. Selle aasta ülesanded olid peamiselt seotud veega.

Harjumaa piirkonna voorus osalesid küll vaid kolme kooli esindajad (Saku, Viimsi ja Saue), kuid Steni tulemust ei tasu seetõttu alahinnata. Nimelt vabariiklikus arvestuses oli tulemuseks 42. koht (283 osaleja seas), mis suure tõenäosusega võimaldab tal osaleda ka loodusteaduste olümpiaadi järgmises eksperimentaalses voorus.

Head tulemused saavutasid ka Andrei Printsev (4. koht Harjumaal), Benedikte Petrutis (5. koht), Helger Õun (6. koht), Renee Zirk ja Renate Selberg

Gerrit Kanarbik
füüsikaõpetaja