Väga hea tulemus spordimälumäng „Bumerang“ Põhjaregiooni voorus.
26.03.2013
25. märtsil 2013.a. toimus Saku Gümnaasiumis X spordimälumäng „ Bumerang“ Põhjaregiooni voor.
Osalesid 8 parimat võistkonda (Loksa Gümnaasium, Saku Gümnaasium, Tallinna Reaalkooli I võistkond, Audentese Spordigümnaasium, Jüri Gümnaasium, Tallinna Arte Gümnaasium, Kuusalu Keskkool, Tallinna Inglise Kolledži II võistkond) Tallinnast ja Harjumaalt ning väljaspool arvestust veel 3 Saku Gümnaasiumi võistkonda.

Esitati 30 küsimust, neist 3 olid pildiküsimused.
Võistlus oli väga pingeline ja tasavägine. Pärast 30 küsimust oli Saku ja Loksa võistlejatel võrdselt 33 punkti. Võitja selgitamiseks tuli esitada lausa 4 lisaküsimust.
1.koha 34 punktiga saavutas Loksa Gümnaasium.

Väga tubli oli meie kooli võistkond, kes saavutas 2. koha 33 punktiga.
Võistkonda kuulusid 12. klassi õpilased Marthi Lepik, Norman Madis, Hans Chistoph Järvela, Rasmus Lilleorg.

3.ja 4.kohal  olid vastavalt Tallinna Reaaalkooli 1.võistkond 32 punktiga ning Audentese Spordigümnaasium 31 punktiga.

Tublid olid ka teised meie võistlejad kes võistlesid väljaspool arvestust kaasa. Tulevikutegijad on: Rain Alev, Argo Sikk, Margo Lunde - kõik11.klassist, Sören Kaldma 10.klassist (SG 2. võistkond); Mikk Bauer, Rauni Saagim, Markus Kitvel, Karl Hendrik Leppik –kõik 8.klassist (SG 3. võistkond); Rasmus Piirsalu, Mark Anders Lepik, Martin Tava, Raimond Eino – kõik 6.klassist (SG 4. võistkond).

Kolm parimat - Loksa Gümnaasium ja Saku Gümnaasium ning Tallinna Reaalkool said õiguse osaleda  X spordimälumäng „Bumerang“ finaalis 19.aprillil Tartu Hugo Treffneri Gümnaasiumis.
Eelvoorudega koos võttis osa umbes 100 võistkonda üle Eesti ja finaali pääsesid neist 15 kõige tublimat.

Õnnitleme tublisid spordimälumängureid!
Täname ka tublide õpilaste vanemaid!
Edu 12. klassi noormeestele finaaliks!

Kersti Vissov
geograafiaõpetaja