Väga hea tulemus mälumängus vabariigis – 2. koht Marthi Lepikule.
20.02.2013
18. veebruaril toimus Kanal 2  EESTI MÄLUMÄNG tänastele abiturientidele.
Abiturientide mälumäng oli pühendatud Eesti Vabariigi 95.aastapäevale ja kõik küsimused puudutasid meie kodumaad. Stuudios võistlesid kuus kõige taibukamat abiturienti üle Eesti. Viis noormeest Marthi Lepik Saku Gümnaasiumi 12.klassist, veel noormehed Tallinna Inglise Kolledžist, Rakvere Reaalgümnaasiumist, Orissaare Gümnaasiumist , Pärnu Ülejõe Gümnaasiumist ning üks neiu Nõo Reaalgümnaasiumist.
Varumängijaks oli kutsud ka meie kooli abiturient Norman Madis.
Toimus 3 vooru, poolfinaal ja finaal. Iga vooruga langes üks õpilane välja ja nemad lahkusid saatest huvitava raamatuga.

Finaali jõudsid kaks Saku vallas elavat abiturienti- Marthi Lepik Saku Gümnaasiumi 12.klassist ja meie endine õpilane Preedik Sallaste, kes õpib Tallinna Inglise Kolledži 12.klassis.
Finaalis ( 5 küsimust ) oli natuke rohkem õnne Preedikul, aga väga tubli oli ka Marthi Lepik , kes saavutas vabariigis 2. koha ja teda autasustati hinnalise raamatuga.

Palju õnne Marthi Lepikule suurepärase saavutuse eest!
Tänan ka tublisid abituriendi vanemaid!

Kersti Vissov
geograafiaõpetaja