Head tulemused põhikooli inglise keele päevalt
18.12.2012
4.detsembril toimus Harjumaa teise ja kolmanda kooliastme inglise keele päev Kurtna Koolis. Osales 75 õpilast 15 Harjumaa koolist.

Meie koolist osales kolmes erinevas vanuse astmes üks võistkond. Igas võistkonnas kaks õpilast. Teemapäeval toimus ristsõnade lahendamine. Iga kool saatis ristsõnad, mille nad olid välja valinud oma kooli õpilaste ettevalmistatud töödest.

Inglise keele päeval osalenud Harjumaa õpilased valisid 6.-7. klasside ristsõnade hulgast kõige paremaks tööks meie kooli 6. klassi õpilase Iti Miina Ulmase töö, mille eest ta pälvis aukirja.

4.-5 klasside arvestuses arvati 5.koha vääriliseks Sandra Serena Sulin ja Hanna Bulgarin
6.-7 klasside arvestuses pälvisid 2.koha Grete Daut ja Andrei Printsev (esikohast lahutas vaid 1 punkt)
8.-9. klasside arvestuses saavutasid Karl Friedrich Kuusk ja Benedikte Petrutis 2.koha
Aitäh meie kooli esindajatele tublide saavutuste eest.
Õpilasi juhendasid õpetajad Taivi Õigus, Kaire Tampere, Sirje Roots ja Helle Leisalu.

Helle Leisalu
inglise keele õpetaja