Õpilasvahetus Kurtna kooliga
07.11.2012
1.novembril toimus traditsiooniline 9.kl õpilaste vahetus Kurtna kooliga
Saku Gümnaasiumi 13 õpilasele 9.klassidest anti tore võimalus olla neljapäeval  1.novembril Kurtna Kooli 9.klass. Kurtna 9.klassi õpilased olid selle päeval meie koolis.

Kurtnas korraldati  vahetusõpilaste jaoks töiste tundidega koolipäev. Kurtna kooli õpetajad andsid meie kooli õpilastele keemia, vene keele, eesti keele, ühiskonnaõpetuse ja füüsikatunni.

Meie õpilastele meeldisid eriti vene keele, keemia ja füüsika tunnid. Viimati nimetatutes näidati õpilastele ka huvitavaid katseid. Kurtna õpetajad ja õpilased olid Saku Gümnaasiumi õpilaste arvates sõbralikud, toredad ja lahked, koolimaja oli väga hubane ja toit oli kõigi arvates väga maitsev.

Kurtna Koolis  käinud vahetusõpilaste muljeid vahendasid 9B klassijuhataja Laive Jürimaa ja 9A klassijuhataja Eda Piisang.