Hea tulemus spordimälumängu „Bumerang“ vabariiklikust finaalist
30.04.2012
Saku Gümnaasiumi mälumängurid võistlesid spordimälumängu „Bumerang“ vabariiklikus finaalis.
Üleriigilise IX spordimälumäng „Bumerang“ vabariiklik finaal toimus 25. aprillil 2012. merel Tallinna ja Helsingi vahel ristluslaeval Baltic Princess. Tänavusest Bumerangi võistlusest võttis osa 88 kooli üle Eesti, kellest finaali pääsesid 15 parimat (Harjumaalt Loksa ja Saku Gümnaasium).
IX spordimälumängu temaatika oli: suveolümpiamängud 1972 – 2012, kergejõustiku ja jalgpalli Euroopa meistrivõistlused ning varia viimase aasta spordisündmustest.
Finaalis esitati 40 küsimust, neist 5 olid pildiküsimused.

Meie kooli spordimälumängurid olid väga tublid. Toodi ära 6.koht ( kolmandast kohast jäi puudu ainult 2 punkti).
Meie kooli esindasid finaalis:
Marthi Lepik      - 11. klass
Norman Madis   - 11. klass
Simon Jorma Aabrams   - 12. klass
Kert Aedla – 12. klass

Seekordne finaal oli eriline:  toimus esimest korda laeval marsruudil Tallinn- Helsingi- Tallinn. Võistlust käis laeval avamas Suurbritannia Eesti-suursaadik Christopher Holtby.
Võitjad said auhinnaks bumerangikarika ( esmakordselt ) ja medalid. Kõik finalistid ( 15 kooli ) said autasudeks diplomid ja hinnalised raamatud. Õpilased võtsid pika päeva kokku sõnadega:“ Korraldus oli võimas“.

Õnnitleme tublisid spordimälumängureid!

Kersti Vissov