Meie kooli edukad võrkpallurid
04.04.2012
Teisipäeval, 29.03 toimus Kiili gümnaasiumis 10. – 12. klasside Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis.
Saku gümnaasium oli esitatud kahe võiskonnaga.
Saku I võistkonnas olid: Hans- Christoph Järvela, Oliver Kuldmäe, Norman Madis, Fred Anton, Raido Roosnurm, Paul Tuurmann, Kristo Veertee. Saku I võistkonnal olid näod nii valged, et jäime alagrupis viimaseks ehk kolmandaks. Siis läksime lohutusringi. Et üheksandale kohale saada, siis pidime tegema kolm mängu. Kõik mängud lõppesid kolmanda geimiga. Kolmas mäng oli Turba gümnaasiumiga, pidime nende paremust tundma. Saku I võistkond jäi kümnendaks.

Saku II võistkonnas olid: Andres Aava, Kert Aedla, Tõnis Kirsipuu, Toomas Koost, Marthi Lepik, Rainer Loopere, Siim Soasepp.  Saku II alagrupis probleeme ei olnud ja mindi hooga finaali välja.  Kindlasti peaks seda mainima, et enne finaalmängu oli kohtumine Kiili gümnaasiumiga. Eelmine aasta olime Kiiliga finaalis ja pidime nende paremust tundma, aga seekord oli teisiti ja see andis hea tunde finaalmänguks. Finaalis saime Kose Gümnaasiumiga kokku. Ja see kordki pidime vastase paremust tunda. Saku II võistkond tõi järjekordselt auväärika teise koha.

Pilte näeb sellelt kodulehelt:

Kiitus mõlemale võrkpalli meeskonnale.

Madis Suurmäe
kehalise kasvatuse õpetaja