Hea tulemus spordimälumängu „Bumerang“ Põhjaregiooni võistluselt
28.03.2012
Saku Gümnaasiumi mälumängurid võistlevad spordimälumängu "Bumerang"  vabariiklikus finaalis!
Üleriigilise IX spordimälumäng „Bumerang“ PÕHJAREGIOONI võistlusel 27.märtsil 2012 Jüri Gümnaasiumis osales Harjumaa maakonnavooru 5 parimat ( Loksa, Saku, Kuusalu, Jüri, Kose ) ning 4 parimat Tallinna vooru kooli ( Reaalkooli 2. ja 1. võistkond, Audentes, Saksa Gümnaasium ).

Selle aasta temaatika oli: suveolümpiamängud 1972-2012, jalgpalli ja kergejõustiku Euroopa meistrivõistlused ning varia viimase aja spordiküsimustest.
Esitati 30 küsimust, neist 3 olid pildiküsimused.

Meie kooli spordimälumängurid olid väga edukad. Toodi ära 3. koht.
Saku Gümnaasiumi võistkonna liikmed :

Marthi Lepik                            11. klass
Norman Madis                         11. klass
Simon Jorma Aabrams            12.klass
Kert Aedla                              12. klass

Iga regiooni (üldse on 5 regiooni Eestis) 3 paremat pääsevad vabariiklikku finaali (kokku üle Eesti 15 kooli). Põhjaregioonist pääsesid finaali Tallinna Reaalkooli 2. võistkond, Loksa Gümnaasium ja Saku Gümnaasium.
Finaal toimub 25. aprillil laeval Baltic Princess. Finaali võitjad võtab ka vastu Briti Suursaatkond Tallinnas.

Õnnitleme tublisid spordimälumängureid ja soovime edu ka finaaliks!

Kersti Vissov
SG geograafiaõpetaja