Kontakt
Saku Gümnaasium
Tallinna mnt. 10, Saku, 75501
Telefon: +372 6718 000
Faks: +372 6718 006
e-post: gymnaasium@sakuvald.ee
Vaata kaarti
Gümnaasiumi uudised Prindi
Geograafia ainenädal
12.11.2009
16.-21.novembril toimub koolis geograafia ainenädal                                                                                 
Ainenädala raames: 
  • 9.c. ja 12.b. osalevad viktoriinis "Kanada" -18.nov. koolis (ruum 239);
  • 7b.klass osaleb 18.nov. GIS ja geograafia teabepäeval GEOGRAAFIA PANEB   PAIKA Eesti Rahvusraamatukogus kell 10.00-17.00;
  • 19.nov. 3.tunni ajal toimub ruumis 239 geograafia olümpiaad koolivoor; 
  • 20.nov.1.tunni ajal toimub aulas loeng "Brasiilia" – 10. ja 11. klasside õpilastele;
  • 21.nov. osalevad kooli parimad georaafia tundjad  geograafia olümpiaadi maakondlikus voorus.

GEOGRAAFIAOLÜMPIAADI TULEMUSED (koolivoor)
19.nov.2009.

7. KLASS

I. KOHT ERIK MUMM                 7.b.kl.     38 punkti
II. KOHT LIISI RAUDVÄLI           7.a.kl.     37 punkti
III. KOHT TOOMAS LIIK             7.b.kl.     34 punkti
4.koht Kätriin Kukk                    7.b.kl.

8.KLASS

I. KOHT MEETA MOROZOV        8.a.kl.     33 punkti

9. KLASS

I .KOHT MARTHI LEPIK             9.c.kl.     90,5 punkti
II. KOHT PREEDIK SALLASTE     9.c.kl.     87 punkti
III. KOHT NORMAN MADIS        9.c.kl.     81.5 punkti
4. koht Mihkel Mereküla            9.b.kl.
5.koht Oliver Kuldmäe              9.c.kl.

10.KLASS

I. KOHT SIMON AABRAMS        10.a.kl.     91 punkti
II. KOHT KATI METSLA             10.a.kl.    90 punkti
II KOHT KERT AEDLA                10.a.kl.    90 punkti
III. KOHT JOHANNA RÕIGAS      10.a.kl.    73,5 punkti
III. KOHT SIIM- SANDER ROOBA 10.a.kl. 73.5 punkti

11. KLASS

I. KOHT GERDA AAVA                11.b.kl.   63 punkti
II. KOHT SIGNE PAUK                 11.b.kl.  61 punkti

12.KLASS

I. KOHT MATIS PEDAK               12.b.kl.   83 punkti
II. KOHT RAUNO ALEV               12.b.kl.   72.5 punkti
III. KOHT ANDREAS SINIVÄLI     12.b.kl.    63 punkti
4.koht Kaarel Piip                     12.b.kl.
5.koht Antero Maksing              12.b.kl.
6.koht Rauno Lunde                 12.b.kl.

Täname kõiki osalejaid!