Tubli tulemus üleriigilisel korruptsiooniteemalisel esseekonkursil
01.03.2012
Ühing Korruptsioonivaba Eesti selgitas välja koolinoortele suunatud korruptsiooniteemalise esseekonkursi võitjad.
52 osalejaga konkursil saavutas väga tubli III koha Rainer Loopere 12. klassist.

Ühing Korruptsioonivaba Eesti kuulutas esseekonkursi välja eelmise aasta 9. detsembril, rahvusvahelisel korruptsioonivastasel päeval. Osalema olid oodatud keskkoolinoored. Konkursiga soovis ühing juhtida noorte tähelepanu aususe ning läbipaistvuse olulisusele ühiskonnas ning ärgitada tegusaid noori neil teemadel mõtlema ja kirjutama.

Saku Gümnaasiumi noored on sel õppeaastal ühiskonnaõpetuse tundide raames osalenud kahel üleriigilisel esseekonkursil. Kindlasti on osalemine andnud 9. ja 12. klassi õpilastele väärt kogemuse, sest nii põhikooli kui ka gümnaasiumi lõpueksamites peavad õpilased avaldama erinevatel ühiskondlikel teemadel oma arvamust. Mainimata ei saa jätta, et lisaks
osalemisrõõmule, on Sakku toodud ka kolm pjedestaaliväärilist kohta.

Kiitus kõigile ärksatele noortele!

Kristiina Noormets
ühiskonnaõpetuse õpetaja