Vägivallavaba päeva tähistamine
22.11.2011
Saku Gümnaasium tähistab „vägivallavaba päeva” juba neljandat aastat.

Seda päeva tähistatakse 20. novembril, seoses ÜRO laste õiguste konventsiooni vastuvõtmine aastapäevaga. Sellel aastal täitub vastava seaduse rakendumisest 20 aastat. Samal kuul toimub ka kodanikupäeva tähistamine (25.november 2011).

Käesoleval õppeaastal tähistab meie kool neid tähtpäevi erinevate mängude valmistamise võistlusega. Kõik mängud, mida koostatakse ning valmistatakse leiavad kasutamist meie enda kooli õpilaste seas. Parimad mängud saavad tunnustatud ja  auhinnatud.

Saku Gümnaasiumi mängude „MÄNGUD, MIS MUUDAVAD MEID PAREMAKS” koostamise juhend:

• Valige mängu tüüp, nt. lauamäng, doomino, ristsõna, liikumismäng, õuemäng, draamamäng, laulumäng, seltskonnamäng vm;
  • Koostage mäng ja juhend.  Juhend peaks olema lihtne ja arusaadav, et mängu oleks võimalik juhendi järgi ka teistel mängida;
  • Mäng või mängujuhend tuleb tuua 28.11.2011 sotsiaalpedagoogi või
    psühholoogi kabinetti.