Korvpallivõistkond pääses finaalturniirile!
18.11.2011
17. novembril Jüris toimunud 8.-9.klasside Harjumaa koolidevaheliste meistrivõistluste alagrupiturniiril alistati kolm vastast, millega lunastati pääs 25. novembril Kuusalus toimuvale finaalturniirile.
Esimeses mängus mindi vastamisi Jüri Gümnaasiumiga, kellele eelmisel aastal sama turniiri raames toimunud kolmanda koha mängus alla jäädi. Ka seekordne mäng oli väga tasavägine, kui punktpunktis mängiti kolmveerand mängu. Mänguajaks oli 2x10 minutit, mille tõttu suuri lohakusi ja ärakukkumisi ei tohtinud endale lubada. Saku poisid said ülesandega edukalt hakkama ning kohtumine võideti tulemusega 34-29. Saku võistkonna edukamad olid Reimo Loopere 14 ja Mirko Laanisto 9 punktiga. Turniiri teises kohtumises alistati Harju-Risti põhikool tulemusega 21-0. Päeva viimases mängus võideti Vene Paldiski Gümnaasium 27-5. Antud kohtumises oli Saku resultatiivseim Oliver Villo 11 punktiga.

Finaalturniir toimub kuue parema Harjumaa kooli osavõtul 25. novembril, kust eesmärgiks on kindlasti medalitega tagasi tulla.

Saku võistkonna eest mängisid Oliver Villo, Mirko Laanisto, Silver Zoova, Gert Möllits, Joosep Noot, Reimo Loopere ja Fred Baranov.

Taavi Vilba
kehalise kasvatuse õpetaja