NORDPLUS Junior projekt jätkub
13.10.2011
Tulevikuenergia - just sellel teemal arutleti järjekordsel Nordplus Junior projektinädalal Taanis.

3.-7. okt viibisid Saku Gümnaasiumi õpilased Marcus Pihelpuu (7b), Gert Stenver Möllits (8a), Sandra Kogermann (8a), Greete Sügis (8a), Eleriin Pärn (10PR), Kelli Mets (10PR) Harlevis, Taanis, et arutleda koos eakaaslastega Taanist, Rootsist ja Taanist tulevikuenergia teemadel. Õpilasi juhendasid õp Eda Piisang ja Piret Limperk.

Rühmatööde tulemusena valmisid reklaamklipid erinevatest "tuleviku firmadest", kus tuli tõestada oma energia tootmise eeliseid. Kohaliku kooli õpilastest ja õpetajatest moodustatud žürii valis parimaks energia toomise moodusteks päikeseenergia ja tuuleenergia kasutamise. Tõsine töö vaheldus suhtlemise ja kohaliku elu-oluga tutvumisega.

Nädal oli huvitav ja hariv.