Võidukad teatejooksu võistkonnad
16.09.2011
Harjumaa koolidevahelised võistlused teatejooksudes toimusid 15. septembril Kose kergejõustiku staadionil.
Konkurents oli suure arvu osalejaskonna tõttu väga tihe.Saku Gümnaasiumist osales koguni ligikaudu viiskümmend 5-12. klassi õpilast. Võistlustelt tuldi tagasi mitmete medalitega.
6-7. klassi poisid, koosseisus Rando Kuriks, Andreas Pedak, Karl Kallasmaa ja Herlent Krik võitsid  4x800m teatejooksus kuldmedali.

Sama karva medaliga tulid tagasi ka 10-12. klassi tüdrukud, kes 3x800m distantsil saavutasid samuti veenva võidu. Tüdrukute võistkonda kuulusid Liisa Staal, Sandra Kougija ja Kati Metsla.

6-7. klassi tüdrukud võitsid hõbemedali 3x800m teatejooksus – hõbedase medali said kaela Lizette Tarlap, Laura-Maria Vahimets ja Ragne Seemre.

Võimlusi oli ka rohkemate medalite võitmiseks. Nimelt ebaõnnestus mitmel alal teatevahetus, kus teatepulk ei tahtnud käes püsida.

Aitäh kõikidele osalejatele, kes selle pika raske päeva suutsid vastu pidada.

Taavi Vilba

kehalise kasvatuse õpetaja