Meie kooli edukad võrkpallurid
31.03.2011
Teisipäeval, 29.03 toimusid Kiili gümnaasiumis 10nda – 12nda klasside koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis.
Saku gümnaasium oli esitatud kahe võiskonnaga.
Saku I võistkonnas olid: Andres Aava, Kert Aedla, Tõnis Kirsipuu, Toomas Koost, Marthi Lepik, Rainer Loopere, Siim Soasepp.
Saku II võistkonnas olid: Gert Kevin Kurmiste, Norman Madis, Janek Nõu, Teet Soasepp, Alvar Vadi, Ats Tamme, Mats Tamme.
Alagrupi võitmisega noormeestel suuri raskusi ei tekkinud. Mäng Kiili Gümnaasiumi võistkonnaga finaalkoha eest nii hästi enam välja ei tulnud ning tuli Saku II võiskonnal vastastele alla vanduda. Peale seda tuli viienda koha peale mäng paraku tuli seal ka vastase paremust tunda. Saku II võiskond jäi 6. Saku I võiskond jõudis finaali, vastaseks oli Kiili gümnaasium. Finaalkohtumine oli väga pingeline, mille Saku I võistkond tõi koju auväärika teise koha.

Kiitus mõlemale võrkpalli meeskonnale.

Madis Suurmäe
kehalise kasvatuse õpetaja