Koolitoidu populaarsuse edendamine Saku Gümnaasiumis
28.02.2011
Koolisöökla koka Evelyn Esajase ja Saku Gümnaasiumi koostöös ning Evelyn eestvedamisel on algatatud ...
Koolisöökla koka Evelyn Esajase eestvedamisel on algatatud koolisisene koolitoidu populaarsuse edendamise projekt, milles osalevad praktilise suunaga 10b klassi õpilased koos õpetajate Riin Fingling ja Reet Heinatiga. Ettevõtmise raames on õpilastel võimalus ise koostada oma ideaalne nädala koolimenüü, mis toetab koolilapse tervisliku toitumise põhimõtteid. Samuti on viimasel nädalal enne kevadvaheaega (14. -18. märts) õpilastel võimalus koolisööklas oma koostatud menüüd praktiseerida koos kooli kokkade juhendamisel, kus igal päeval nädala vältel osalevad toidu valmistamises kaks 10b klassi õpilast.

Koolitoit on pop!

Evelyn Esajas