Inglise keele nädal
16.12.2010

29. nov - 2.dets. oli Saku Gümnaasiumis inglise keele nädal.

Inglise keele nädala kokkuvõte

29.novembril toimus Saku Gümnaasiumis Harju maakonna kaheksandate klasside olümpiaad. 10.novembril eelnes sellele meie koolis olümpiaadi koolivoor, millest võttis osa 15 õpilast. Kolm paremat (Liisi Raudväli, Erik Mumm ja Mirjam Henno) esindasid kooli maakonna olümpiaadil. Kokku osales maakonna olümpiaadil 47 õpilast 26 põhikoolist ja gümnaasiumist. Meie kooli õpilaste tulemused oli järgmised:

3. Mirjam Henno (68,75 p)

31. Liisi Raudväli (62 p)

42. Erik Mumm (49,25 p).

Saatjatel õpetajatel oli samal ajal võimalus meie raamatukogus kuulata REKKi peaspetsialisti Irma Põdra loengut inglise keele õpetamisest põhikoolis ja põhikooli inglise keele eksami, eriti osaoskuste ja kirjaliku osa, hindamise ühtlustamisest.

1.detsembriks valmisid õpilastöödest stendid jõulutavadest ja kommetest inglise keelt kõnelevates maades. Esindatud olid Ameerika Ühendriigid, Austraalia, Kanada, Uus Meremaa, Iirimaa ja Šotimaa. Õpilased said keele tundides erinevaid stendipõhiseid ülesandeid.

2.detsembril käisid 8.-12.klasside õpilased vaatamas B.Shaw näidendit ’Pygmalion’. Etenduse vaatamisele järgnesid arutelud klassides.

Taivi Õigus

inglise keele õpetaja