Päev Hispaania Majas
23.05.2010
Comeniuse rahvusvahelist projektinädalat ettevalmistaval neljateistkümnel 5.-7. klasside õpilasel möödus 21. mai Tallinnas, Hispaania Majas.
Päev algas hispaania keele intensiivkursusega, kus hr Neftali Peral`i käe all omandati elementaarseks suhtlemiseks vajalik sõnavara. Tund oli tempokas ja nalja sai palju.
Järgnevalt tutvustas Liisi Kattago Hispaaniat ja eraldi Baleaari saari, mille ühelt saarelt - Mallorcalt meile juba 24. mail esimesed külalisõpilased saabuvad. Päeva lõpetas hispaaniapäraste toitude degusteerimine.

Hispaania Maja õppepäeval osalenud õpilased loodavad, et omandatud teadmised aitavad neil paremini mõista küllasaabuvaid sõpru ning muuta nende Sakus veedetud nädal meeldejäävaks.