Õpilasfirma PIKKASSO osales ettevõtlushariduse foorumil
12.05.2010
12.mail toimus Riigikogus Ettevõtlushariduse foorum ja sellel oli osalema kutsutud meie koolist majandusõpetaja ja õpilasfirma PIKKASSO.
Peale huvitavaid ettekandeid ja arutelusid ettevõtlikkusest ja ettevõtlusest, toimus Riigikogu valges saalis õpilasfirmade minimess. PIKKASSO edukat müügitööd näidati ka TV3 uudistes.
Riigikogu Esimene Aseesimees Keit Pentus ja Riigikogu Majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas korraldasid Kalevipoja saalis noortele ettevõtjatele vastuvõtu ja jagasid välja nimelised tänukirjad . Päeva lõpetas ringkäik Riigikogus ja ronimine Pika Hermani torni.
Tänukirjal oli selline moto “ Mine nii kaugele kui näed ja kui oled kohale jõudnud, näed kaugemale”- sümboolne sõnum päeval, mil Eesti sai positiivse sõnumi euro tulekust.