Õpilasfirma PIKKASSO edu vabariiklikul võistlusel
29.04.2010
Õpilasfirma PIKKASSO saavutas võistlusel “Eesti parim õpilasfirma 2010” III koha.

28. aprill võistlesid Valgas parima tiitlile 14 õpilasfirmat. Võistlejatel tuli läbida kolm vooru- lavaesinemine, paneelküsitlus ja õpilasfirma toote tutvustamine žüriile stendi juures.
Õpilasfirmat PIKKASSO esindasid:
Gert- Kristjan Rungi – tegevdirektor
Siim Pajula – tootmisdirektor
Sander Rebane – turundusdirektor
Lisaks valisid nooremkonsultandid PIKKASSO oma lemmikuks. Õnnitleme!
Võistluse võitis õpilasfirma “Pääsuke” Tartu Kunstigümnaasiumist, nende tooteks oli vanadest autokummidest valmistatud tumba. Veel teadmiseks, et Eestis on üle 100 registreeritud õpilasfirma ja neist soovis osaleda võistlusel 32.

12.mail oleme palutud osalema ettevõtlushariduse foorumil Riigikogus ja Eesti parimate õpilasfirmade minimessil Riigikogu Valges saalis.
Riik hakkab ettevõtlusharidusele pöörama suurt tähelepanu ja Saku Gümnaasium on samuti “tegijate “ seas.

Talvi Järv
majandusõpetaja