Head tulemused murdamaateatejooksu meistrivõistlustelt
29.05.2018

14. mail toimusid järjekordsed Harjumaa koolinoorte meistrivõistlused murdmaateatejooksus 5x1000 ja 5x500 m distantsil.

Osa võtsid ka Saku Gümnaasiumi parimad jooksjad. Jooks toimus erinevate klasside kaupa. Kuni 5-s klass , 6-7 klass, 8-9 klass ning 10-12 klass. Seda siis poiste ja tüdrukute eraldi arvestusena.
Gümnaasiumide ja keskkoolide arvestuses saavutas Saku Gümnaasium 5-nda koha Kose Gümnaasiumi, Kuusalu Keskkooli, Jüri Gümnaasiumi ning Loo Keskkooli järel. Parima tulemuse jooksid välja 8-9 klassi noormeeste üldarvestuses Saku Gümnaasiumi noormehed Mathias Villemsoo, Reimo Gert Laaspere, Johan Adamberg, Edvin Kabanen ja Henry Grünberg kes tõid siis koju kuldse värviga medali. Edukalt esinesid ka 6-7 klassi noormehed kes tulid üldarvestuses 2-sele kohale koosseisus Robin Kägo, Geir Hans Sügis, Ranno Kannel, Silver Erik Sepp, Marlon Hellaste.
Täname kõiki võistlustel osalejaid noori ning kõiki kehalise õpetajaid kes panid kokku parimad võistkonnad.

Valmar Ammer
Kehalise kasvatuse õpetaja