Hea tulemus spordimälumäng „Bumerang” vabariiklikust finaalist
03.05.2018

Koolinoorte spordimälumängu BUMERANG finaal toimus 18.04.2018. vastavatud uues Eesti Mootorispordi Muuseumis Turbas.

15. korda Eesti Koolispordi Liidu korraldatavast koolinoorte spordimälumängusarja finaalis osales 15 parimat gümnaasiumi võistkonda ja esmakordselt ka 5 põhikooli võistkonda.
Küsimusi (40) esitati järgmistel teemadel: Eesti Vabariik 100, Pyengchangi OM  Lõuna-Koreas, maailma spordi varia, pildiküsimused, jalgpalli lähenev MM, EM- kergejõustikus, Eesti spordi varia.
Finaal möödus väga tasavägiselt. Esimese viie võistkonna paremusjärjestus sai lõplikult paika alles viimase viie küsimusega ning ühe lisaküsimusega.
1.koht – 51 punkti, 2. koht -50 punkti, 3. koht- 47 punkti, 4. koht 45 punkti, 5. koht- 44 punkti.
Meie kooli võistkond oli igati tubli. Saavutati 44 punktiga tubli 5. koht vabariigis.
Võistkonda kuulusid:
Joosep Raudväli  12. RE
Roomet Lunde     12. MAJ
Marten  Männi  10. HU
Kert Kask              8.d. kl.
Parimaid autasustati medalite, diplomite, raamatute, meenete ja muude auhindadega.
Pärast lõunasööki toimus põhjalik ekskursioon. Giidideks olid  muuseumi eestvedaja Arno Sillat ja endine autoralliäss Urmo Aava.
Palju õnne tublidele kooli esindanud õpilastele!
Suur tänu samuti õpilaste vanematele!
Kindlasti soovitaksin ka meie kooli klassidel teha Turbasse väljasõit, sest seal muuseumis lubatakse õpilastel igale poole ronida jne. – saad ennast tunda tõelise auto-ja motosportlasena ralliautos või mootorrattasadulas.

Kersti Vissov
geograafiaõpetaja