Tubli tulemus XV Eesti Koolinoorte Meistrivõistluste mälumängu finaalis
18.04.2018
Finaal toimus 15.aprillil Viimsis
Eelvoorudest võttis osa 98 gümnaasiumi ja 124 põhikoolivõistkonda  Võistkondade koguarv oli 222 võistkonda üle Eesti.
Finaali pääses üle Eesti eelvoorude põhjal 35 põhikooli ja 35 gümnaasiumi võistkonda.
Küsimusi esitati finaalis 50 ( geograafia ja loodus;  poliitika ja ajalugu,; sport, teadus ja tehnika; kultuur, muusika  ja varia).
Meie koolist pääses finaali 2 võistkonda.

Gümnaasiumi võistkond saavutas 35 võistkonna hulgas väga tuli tulemuse –  6. koha vabariigis.
Võistkonda kuulusid 12. klassi õpilased:
Joosep Raudväli
Anders Piir
Henri Harri Laiho
Mattias-Markus Essenson

Põhikooli võistkond oli ka igati tubli. Saavutati 35 võistkonna hulgas igati tubli 13. koht vabariigis üheksanda punktisummaga  ( Euroopa Liidu küsimuste blokis lausa 7. koht).
Võistkonda kuulusid 8.d.klassi õpilased:
Mart Nael, Hugo Alandi, Villem Noot, Kert Kask.
Kümmet parimat võistkonda autasustati aukirjadega ja meenetega  ning maiustustega.

Kiitus tublidele kooli esindanud õpilastele!
Suur tänu ka õpilaste vanematele!

12.klassi võistkond sai ka kutse Riigikogu  lahtiste uste päeva raames toimuvale parimate koolide  ja 2 riigikogu võistkondade vahelisele mälumängule 21. aprilliks.
See on suurepärane võimalus  panna gümnaasiumiaja mälumängudele väärikas lõpp!

Kersti Vissov
geograafiaõpetaja