Eesti koolilaste metsapostkaart 2017 konkurss lõppes edukalt
27.11.2017

Õnnitleme KAROLINA KUUSKE 8D klassist, kelle töö Üksindus sai vabariigis 6. tulemuse 24 rahvahääletuse tulemuse hulgas.

RMK metsapostkaardi konkursist on meie kool osa võtnud edukalt mitmeid aastaid ja seegi kord sai 1 õpilase töö parimate hulka.

E

esti koolilaste metsapostkaardi 15. konkursile teemal „Salapärane mets“ saadeti sel aastal 4160 metsapostkaarti ligi 200 erinevast haridusasutusest üle Eesti.

Saku Gümnaasiumis koolisiseselt osales sellel konkursil 110 õpilast 5.-9.klassist.

Pähni looduskeskusesse sai valitud ja saadetud 49 toredat tööd.

Kõigi esitatud tööde seast valis vabariiklik žürii välja 100 postkaarti, mis osalesid rahvahääletusel ja millest omakorda trükitakse 36 postkaardist koosnev komplekt.

Meie kooli õpilased ja õpetajadki osalesid aktiivselt sellel hääletusel.

Kui metsapostkaartide komplektid on RMK poolt trükitud, saavad kõik osalenud koolid ja parimate tööde autorid osavõtu eest selle kaardikomplekti.

Parimaid töid saab vaadata RMK kodulehel.

Kiitus kõigile osalenud tublidele joonistajatele.

Õpilasi juhendasid bioloogiaõpetajad Laive Jürimaa ja Helina Ailt.

Tõid aitas konkursile valida kunstiõpetaja Eda Piisang.