Harjumaa koolidevahelised rahvastepalli võistlused
10.11.2017
08. novembril toimusid Jüri gümnaasiumis Harjumaa koolidevahelised rahvastepalli võistlused 4.-5. klassi poiste arvestuses.
Osales ka meie kooli esindusvõistkond, kes saavutas 31 võistkonna seas väga tubli 7. koha. Esimeses mängus alistasime Laagri kooli tulemusega 2:0 aga järgmises ringis alistusime tugevale Saue gümnaasiumi esindusele 0:2 . Edasi oli vaja võita Viimsi kooli võistkonda, et pääseda 8 parema hulka. Poisid olid mänguks hästi valmis ning kindel 2:0 võit meile (geimid 5:0 ja 6:0). Mängupilt paranes iga mänguga ning olen kindel, et pikema harjutamisega oleksime saavutanud ka parema tulemuse aga kõige tähtsam on mängurõõm ja võistluskogemus.

Veerandfinaalis tuli vastu meile hilisem turniiri võitja võõrustaja Jüri gümnaasium. Kuigi kaotasime esimese ning võitsime teise geimi olid otsustavas geimis just nemad meist paremad. Kogu mäng 2:1 Jürile (3:2, 0:5, 5:3). Edasi selgus turniiri lõplik koht omavahelises mängus taas Saue gümnaasiumi vastu, mille kaotasime 0:2 (geimid 2:3 ja 0:2).

Väga tublilt esinenud Saku Gümnaasiumi võistkonna koosseisus mängisid Aari Annus, Erik Johannes Suislepp, Uku Jõeleht, Ralf Marten Raisma, Kermo Kand, Hans Jakob Villemsoo, Ekke Rõuk ja Trevor Pärn. Võistkonda juhendas õpetaja Märt Raam.

Märt Raam