6. - 7.klassi korvpallipoisid on Harjumaa meistrid!
20.10.2017
Jüri spordikeskuses toimusid 19.oktoobril Harjumaa 3x3 korvpalli koolidevahelised meistrivõistlused 4-5. ja 6-7. klasside arvestuses.
Meil läks väga hästi. Saku Gümnaasiumi 4-5. klasse esindanud Aari Annus, Uku Jõeleht, Georg Ratas ja Kaur Kennerth Tomann said kaela pronksmedalid.
Kui alagrupp võideti täiseduga, siis poolfinaalis tuli peale tasavägist mängu alla vanduda Jüri Gümnaasiumi I võistkonnale. Kolmanda koha mängus alistati kindlalt Jüri Gümnaasiumi II võistkond. Väga tublid olid ka Joosep Kalmet, Robi Kalmet ja Armin Rõuk, kes said alagrupis kaks võitu ja kaks kaotust, kuid alagrupist sellega play-offidesse ei pääsenud.

6-7. klasside arvestuses tulid Harjumaa meistriks ja lunastasid sellega pääsu üleriigilisele finaalturniirile meie kooli esimene võistkond koosseisus Robin Kägo, Geir Hans Sügis, Egert Veldi ja Tommi Valgma.
Finaalipääs ja võit kergelt ei tulnud. Poolfinaalis alistati Kose Gümnaasiumi esimene võistkond lisaajal otsustava korviga. Finaalis alistati Keila Kool samuti lisaajal kahe otsustava vabaviskega.
Suurepäraselt esines ka meie teine võistkond, kes saavutas neljanda koha. Võistkonda kuulusid Ramon Egert Valgma, Mathias Maalder ja Christian Chidi Echere. Tublid olid ka kolmandasse võistkonda kuulunud Alan Sassi, Joonas Kirs, Paul Kang ja Rico Mathias Puna, kes alagrupist edasi ei pääsenud.

Taavi Vilba