Meie mälumängu võistkond oli kutsutud mälumängule Riigikogusse
24.04.2017
22.04.2017. toimus viiendat korda mälumäng Riigikogu võistkondade ja kutsutud koolide võistkondade vahel.
Mälumängu teemaks oli „ Eesti ja Euroopa Liit”.
Küsimusi esitati 20 ja need olid koostanud tuntud mälumängijad Indrek Salis ja Timo Talve.
Riigikogu II võistkond ( Maris Lauri, Jaak Madison, Kalvi Kõva ) võitsid. Riigikogu I võistkond ( Mart Nutt, Monika Haukanõmm, Barbi Pilvre) saavutas 3.koha. Koolidest olid paremad: Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium, Tallinna Reaalkool ja Saku Gümnaasium.

Tublid olid ka meie õpilased saavutades koolidest 3. koha ja kokkuvõttes 5.koha.
Võistkonda kuulusid 11.klassi õpilased  Joosep Raudväli, Anders Piir, Henri Harri Laiho, Tanel Volkov.

Kõikide võistkondade liikmeid autasustati meenete ja valikšokolaadiga.
Autasustajaks oli Riigikogu esimene aseesimees Enn Eesmaa.
Pärast mängu külastasime kõiki Riigikogusse valitud  parteisid ja vestlesime paljude Riigikogu liikmetega.
Igati tore ja väga hariv päev oli!
Tänud  väga tublidele õpilastele ja nende vanematele!

Kersti Vissov
geograafiaõpetaja