Head tulemused Harjumaa koolidevahelistelt teatesuusatamise meistrivõistlustelt
30.01.2017
Reedel 27. jaanuaril toimusid Kõrvemaa suusakeskuses Harjumaa koolidevahelised teatesuusatamise meistrivõistlused. Saku Gümnaasium osales kolme poiste võistkonnaga.
Kõige vägevamalt võistlesid 12. klassi noormehed, kes võitsid sama võistkonnaga teist aastat järjest 10.-12. klassi arvestuses esikoha! Noormehed sõitsid ka üldarvestuses päeva kiireima aja ning edestasid oma vanuseklassi teise koha saanud Jüri Gümnaasiumit ligi kaheksa minutiga!
Koosseisu kuulusid Herlent Krik, Karl-Thomas Kallasmaa, Kaarel Käärid, Kristo Koppel.

8.-9. klasside arvestuses saavutasid Saku poisid tubli sõiduga 3. koha.
Koosseisu kuulusid Jens-Eric Möllits, Edvin Kabanen, Oskar Older ja Robert Tarlap.

6.-7. klasside arvestuses saavutas poiste võistkond 5. koha, koosseisus Mathias Villemsoo, Markus Kuusik, Sten Kaarel Kuimet, Mart Nael.

Henri Ojaperv
kehalise kasvatuse õpetaja